A thetikus ítéletek szemantikai szerkezetéről

Maleczki, Márta: A thetikus ítéletek szemantikai szerkezetéről. A mai magyar nyelv leírásának újabb módszerei, (5). pp. 390-404. (2002)

[img] Cikk, tanulmány, mű
mai_magyar_nyelv_005_390-404.pdf

Download (134kB)
Item Type: Article
Event Title: A mai magyar nyelv leírásásnak újabb módszerei (5.) (2001) (Szeged)
Journal or Publication Title: A mai magyar nyelv leírásának újabb módszerei
Date: 2002
Volume: 5
Page Range: pp. 390-404
ISBN: 978-963-306-001-8
Uncontrolled Keywords: Nyelvészet - magyar, Nyelvtudomány, Magyar nyelvtan
Additional Information: Bibliogr.: p. 403-404.
Date Deposited: 2018. Jul. 11. 14:46
Last Modified: 2018. Jul. 11. 14:46
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/54305

Actions (login required)

View Item View Item