A kérdésalakzatok egy lehetséges tipológiája

Szikszainé Nagy, Irma: A kérdésalakzatok egy lehetséges tipológiája. In: A mai magyar nyelv leírásának újabb módszerei, (6). pp. 135-142. (2004)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
mai_magyar_nyelv_006_135-142.pdf

Download (194kB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: A mai magyar nyelv leírásának újabb módszerei
Date: 2004
Volume: 6
ISBN: 978-963-306-001-8
Page Range: pp. 135-142
Event Title: A mai magyar nyelv leírásásnak újabb módszerei (6.) (2003) (Szeged)
Uncontrolled Keywords: Nyelvtudomány - magyar, Magyar nyelv - stilisztika - alakzatok, Nyelvészet - magyar
Additional Information: Bibliogr.: 142. p.
Date Deposited: 2018. Jul. 12. 09:21
Last Modified: 2018. Jul. 12. 09:21
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/54318

Actions (login required)

View Item View Item