A magyar feltételes mód paradigmáinak történetéhez a nyelvföldrajz szemszögéből

Juhász, Dezső: A magyar feltételes mód paradigmáinak történetéhez a nyelvföldrajz szemszögéből. A nyelvtörténeti kutatások újabb eredményei, (2). pp. 67-92. (2001)

[img] Cikk, tanulmány, mű
nyelvtort_002_067-092.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Event Title: A nyelvtörténeti kutatások újabb eredményei (2.) (2000) (Szeged)
Journal or Publication Title: A nyelvtörténeti kutatások újabb eredményei
Date: 2001
Volume: 2
Page Range: pp. 67-92
ISBN: 963 482 366 1
Uncontrolled Keywords: Nyelvtudomány, Nyelvészet - magyar, Nyelvföldrajz - magyar
Additional Information: Illusztrációval ; Bibliogr.: 74. p.
Date Deposited: 2018. Jul. 16. 09:37
Last Modified: 2018. Jul. 16. 09:37
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/54442

Actions (login required)

View Item View Item