A dimenzionális melléknevek rekonstruálhatóságáról

Szeverényi, Sándor: A dimenzionális melléknevek rekonstruálhatóságáról. A nyelvtörténeti kutatások újabb eredményei, (4). pp. 153-164. (2006)

[img] Cikk, tanulmány, mű
nyelvtort_004_153-164.pdf

Download (176kB)
Item Type: Article
Event Title: A nyelvtörténeti kutatások újabb eredményei (4.) (2005) (Szeged)
Journal or Publication Title: A nyelvtörténeti kutatások újabb eredményei
Date: 2006
Volume: 4
Page Range: pp. 153-164
ISBN: 963 482 366 1
Uncontrolled Keywords: Szemantika - nyelvészeti, Nyelvtudomány, Uráli nyelvek, Finnugor nyelvek, Etimológia, Nyelvtörténet, Nyelvészet - történeti
Additional Information: Bibliogr.: 164. p.
Date Deposited: 2018. Jul. 17. 06:16
Last Modified: 2018. Jul. 17. 06:16
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/54484

Actions (login required)

View Item View Item