A magyar bankok nyereségéről

Csillik, Péter: A magyar bankok nyereségéről. SZTE Gazdaságtudományi Kar közleményei, (5). pp. 118-134. (2006)

[img] Cikk, tanulmány, mű
gtk_2006_118-134.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: SZTE Gazdaságtudományi Kar közleményei
Date: 2006
Volume: 5
Page Range: pp. 118-134
ISSN: 1588-8533
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Közgazdaságtudomány
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 11:12
Last Modified: 2016. Oct. 15. 11:12
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/5677

Actions (login required)

View Item View Item