Invariáns valószinüségi [! valószínűségi] nyomoperációkról

Szűcs, József: Invariáns valószinüségi [! valószínűségi] nyomoperációkról. In: Acta Universitatis Szegediensis : acta iuvenum : sectio scientiarum naturalium, (3). pp. 93-106. (1963)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
iuvenum_scientiarum_naturalium_003_093-106.pdf

Download (9MB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta Universitatis Szegediensis : acta iuvenum : sectio scientiarum naturalium
Date: 1963
Volume: 3
ISSN: 0324-6523
Page Range: pp. 93-106
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Természettudomány
Additional Information: Bibliogr.: 106. p.
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 11:15
Last Modified: 2016. Oct. 15. 11:15
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/5954

Actions (login required)

View Item View Item