Tanulmányok a társadalomról című kiadvány teljes kötetei

Export [RSS feed] RSS 1.0 [RSS2 feed] RSS 2.0
Találatok száma: 12.

Studies of the society : studies of the Scientific Student Working-Group of the Department of Applied Social Sciences of the University of Szeged - summaries. In: Tanulmányok a társadalomról : a Szegedi Tudományegyetem JGYPK Alkalmazott Társadalomismereti Tanszék tudományos diákköri munkái, (1). pp. 305-314. (2013)

Antós Judit: Nők a közjogi méltóságok politikai imázs-stratégiájában. In: Tanulmányok a társadalomról : a Szegedi Tudományegyetem JGYPK Alkalmazott Társadalomismereti Tanszék tudományos diákköri munkái, (1). pp. 9-37. (2013)

Gerencsér Miklós: A természettudományos eredmények jelentősége a társadalomtudományokban : hogyan vélekednek a tudományági integrációról az SZTE-s hallgatók? In: Tanulmányok a társadalomról : a Szegedi Tudományegyetem JGYPK Alkalmazott Társadalomismereti Tanszék tudományos diákköri munkái, (1). pp. 38-69. (2013)

Gémes Ivett Vivien: Siketek és hallók a vízilabda világában az élettel való elégedettség tükrében. In: Tanulmányok a társadalomról : a Szegedi Tudományegyetem JGYPK Alkalmazott Társadalomismereti Tanszék tudományos diákköri munkái, (1). pp. 70-101. (2013)

Horsch Cecília: Társadalomkép és társadalomkritika Cseh Tamás dalaiban : az 1976-os és az 1994-es Levél nővéremnek és a Levél nővéremnek 2. albumok összehasonlítása. In: Tanulmányok a társadalomról : a Szegedi Tudományegyetem JGYPK Alkalmazott Társadalomismereti Tanszék tudományos diákköri munkái, (1). pp. 102-128. (2013)

Kassai Szilvia: Fiatal felnőttek droghasználata : az egyetemista korosztály droghasználatának háttere, jellemzői, megelőzése. In: Tanulmányok a társadalomról : a Szegedi Tudományegyetem JGYPK Alkalmazott Társadalomismereti Tanszék tudományos diákköri munkái, (1). pp. 129-152. (2013)

Maróti János Béla; Szokolai József: Előszó. In: Tanulmányok a társadalomról : a Szegedi Tudományegyetem JGYPK Alkalmazott Társadalomismereti Tanszék tudományos diákköri munkái, (1). p. 7. (2013)

Mezei József: A köztársasági elnökök megválasztása Magyarországon, 1990-2012. In: Tanulmányok a társadalomról : a Szegedi Tudományegyetem JGYPK Alkalmazott Társadalomismereti Tanszék tudományos diákköri munkái, (1). pp. 153-183. (2013)

Molnár Blanka: Van-e élet a növekedés után? : a gazdasági növekedés ellentmondásai és a "nemnövekedés" alternatívája. In: Tanulmányok a társadalomról : a Szegedi Tudományegyetem JGYPK Alkalmazott Társadalomismereti Tanszék tudományos diákköri munkái, (1). pp. 184-214. (2013)

Rabi Nikoletta: Önkéntes fiatalok - Fiatal önkéntesek. In: Tanulmányok a társadalomról : a Szegedi Tudományegyetem JGYPK Alkalmazott Társadalomismereti Tanszék tudományos diákköri munkái, (1). pp. 215-242. (2013)

Tóth Vivien: A nőiesség dicsérete : "Új" társadalmi mozgalom: az antifeminizmus. In: Tanulmányok a társadalomról : a Szegedi Tudományegyetem JGYPK Alkalmazott Társadalomismereti Tanszék tudományos diákköri munkái, (1). pp. 243-262. (2013)

Varga Tamás Ottó: Hallgatói érdekvédelmi politika a Facebookon. In: Tanulmányok a társadalomról : a Szegedi Tudományegyetem JGYPK Alkalmazott Társadalomismereti Tanszék tudományos diákköri munkái, (1). pp. 263-304. (2013)

A lista elkészítésének dátuma 2024. május 17. 22:57:03 CEST.