Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : Acta oeconomica című kiadvány cikkei

Export [RSS feed] RSS 1.0 [RSS2 feed] RSS 2.0
csoportosítás: csoportosítás nélkül | Kötet | Szám
Találatok száma: 7.

Czagány László: A vertikális integráció néhány sajátossága a közös piaci élelmiszergazdaságban, különös tekintettel a termékforgalmazás szerepére. In: Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : Acta oeconomica, (17). pp. 110-127. (1981)

Lahnert Heinz: A nemzetközi "Nestlé" monopólium szerepéről az ipar és a mezőgazdaság összefonódásának folyamatában : Lahnert, Heinz. In: Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : Acta oeconomica, (17). pp. 4-16. (1981)

Müller Éva; Müller Gerhard: A mezőgazdasági és az ipari tőke összefonódottsága és hatása a monopoltőke uralomra jutására a mezőgazdaságban. In: Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : Acta oeconomica, (17). pp. 17-46. (1981)

Nagy Lajos: Az ipari és mezőgazdasági munka termelékenységének különbsége és kiegyenlítődése a kapitalizmusban. In: Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : Acta oeconomica, (17). pp. 47-63. (1981)

Preusse Günter: A mezőgazdasági szövetkezetek feldolgozó üzemeinek fejlődése mint az ipar és a mezőgazdaság közvetlen összefonódásának kifejeződése a mezőgazdaságban. In: Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : Acta oeconomica, (17). pp. 64-82. (1981)

Tóth László: A technikai fejlődés uj [!új] vonásai és a nyugat-európai agrárpolitika "csődje". In: Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : Acta oeconomica, (17). pp. 83-96. (1981)

Váczy Mária: Az EGK agrárpolitikájának főbb célkitűzései az 1970-es évek társadalmi-gazdasági feltételei között. In: Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : Acta oeconomica, (17). pp. 97-109. (1981)

A lista elkészítésének dátuma 2024. május 2. 06:28:00 CEST.