Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : Sectio paedagogica et psychologica : series specifica paedagogica című kiadvány cikkei

Export [RSS feed] RSS 1.0 [RSS2 feed] RSS 2.0
csoportosítás: csoportosítás nélkül | Kötet | Szám
Találatok száma: 5.

Dobó Géza: Élővilág : általános iskola 5. osztály. In: Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : Sectio paedagogica et psychologica : series specifica paedagogica. pp. 3-201. (1973)

Kunsági Elemér; Vida Mihályné: Kémia : általános iskola 7. osztály. In: Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : Sectio paedagogica et psychologica : series specifica paedagogica. pp. 3-237. (1973)

Nagy József: Alapműveleti számolási készségek. In: Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : Sectio paedagogica et psychologica : series specifica paedagogica. pp. 3-172. (1973)

Orosz Sándor: Magyar nyelvtan : általános iskola 5. osztály. In: Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : Sectio paedagogica et psychologica : series specifica paedagogica. pp. 3-228. (1973)

Orosz Sándor: Magyar nyelvtan : általános iskola 6. osztály. In: Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : Sectio paedagogica et psychologica : series specifica paedagogica. pp. 3-200. (1973)

A lista elkészítésének dátuma 2024. május 29. 03:34:04 CEST.