A ς-mintafüggvények funkcionális teljessége, ha ς-rendezés

Vármonostory, Endre: A ς-mintafüggvények funkcionális teljessége, ha ς-rendezés. A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből, (2). pp. 37-39. (1985)

[img] Cikk, tanulmány, mű
jgytf_tudkozl_physica_1985_037-039.pdf

Download (597kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből
Date: 1985
Volume: 2
Page Range: pp. 37-39
ISSN: 0236-7742
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika
Additional Information: Bibliogr.: 39. p.; Ismertetett mű: Endre Vármonostory: Die funktionelle Wollständigkeit von ς-Muster funktionen, wenn ς eine Ordnung ist; Ismertetett mű: [Èndre Varmostori]: Funkcional'naâ polnata ς trafaretnyh funkcij esli ς porâdok
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 16:56
Last Modified: 2019. Sep. 20. 15:08
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/18367

Actions (login required)

View Item View Item