Maksimal'no podvizenie prostranstva otnositel'no preobrazovanij Π 2/2 (ξ, μ)

Kurbatova, I. N. and Âblonskaâ, N. V.: Maksimal'no podvizenie prostranstva otnositel'no preobrazovanij Π 2/2 (ξ, μ). A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből, (3). pp. 35-37. (1987)

[img] Cikk, tanulmány, mű
jgytf_tudkozl_physica_1987_035-037.pdf

Download (694kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből
Date: 1987
Volume: 3
Page Range: pp. 35-37
ISSN: 0236-7742
Language: orosz
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika
Additional Information: Bibliogr.: 37. p.; Ismertetett mű: I. N. Kurbatova, N. V. Jablonszkaja: Maximálisan mozogható terek а Π 2/2 (ξ, μ) transzformációkra vonatkozóan; Ismertetett mű: I. N. Kurbatowa, N. V. Jablonskaja: Über maximal bewegliche Räume bezüglich der Transformationen Π 2/2 (ξ, μ)
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 16:56
Last Modified: 2019. Sep. 20. 15:08
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/18372

Actions (login required)

View Item View Item