AZ általánosított diszkriminátor és a duális diszkriminátor függvény függvényteljességéről

Vármonostory, Endre: AZ általánosított diszkriminátor és a duális diszkriminátor függvény függvényteljességéről. A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből, (3). pp. 51-56. (1987)

[img] Cikk, tanulmány, mű
jgytf_tudkozl_physica_1987_051-056.pdf

Download (743kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből
Date: 1987
Volume: 3
Page Range: pp. 51-56
ISSN: 0236-7742
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika
Additional Information: Bibliogr.: 55. p.; Ismertetett mű: E. Vármonostory: Über die Vollstädigkeit des verallgemeinerten Diskriminators bzw. des dualen Diskriminators; Ismertetett mű: Èndre Varmonoštori: O funkcional'noj polnote obobšennoj diskriminatornoj i dual'no-diskriminatornoj funkcii
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 16:56
Last Modified: 2019. Sep. 20. 15:08
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/18375

Actions (login required)

View Item View Item