Számrendszerek az alsó tagozaton

Gazsó, István: Számrendszerek az alsó tagozaton. In: Módszertani közlemények, (5) 4. pp. 237-240. (1965)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
modszertani_005_004_237-240.pdf

Download (452kB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1965
Volume: 5
Number: 4
ISSN: 0544-7224
Page Range: pp. 237-240
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány, Matematika
Additional Information: Bibliogr.: 240. p.
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:26
Last Modified: 2019. Sep. 20. 13:44
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/25782

Actions (login required)

View Item View Item