Folytonos mennyiségek szakaszolásával kapcsolatos matematikai problémák

Takács, Gábor: Folytonos mennyiségek szakaszolásával kapcsolatos matematikai problémák. In: Módszertani közlemények, (37) 3. pp. 122-125. (1997)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
modszertani_037_003_122-125.pdf

Download (375kB) | Preview
Item Type: Article
Heading title: Műhely
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1997
Volume: 37
Number: 3
ISSN: 1219-0608
Page Range: pp. 122-125
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány, Matematika
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:58
Last Modified: 2019. Sep. 20. 13:53
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/28183

Actions (login required)

View Item View Item