Az amerikai szociológiai jogelmélet

Nagy, Zsolt: Az amerikai szociológiai jogelmélet. Acta Universitatis Szegediensis : forum : acta juridica et politica, (5) 1. pp. 67-89. (2015)

[img] Cikk, tanulmány, mű
juridpol_forum_005_001_067-089.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta Universitatis Szegediensis : forum : acta juridica et politica
Date: 2015
Volume: 5
Number: 1
Page Range: pp. 67-89
ISSN: 2063-2525
Language: Összefoglaló angol nyelven
Uncontrolled Keywords: Jogelmélet - USA
Additional Information: Bibliogr. a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2018. Jan. 19. 09:26
Last Modified: 2018. Jan. 19. 09:26
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/49995

Actions (login required)

View Item View Item