Piaci információk és a multikollinearitás

Petres, Tibor and Tóth, László: Piaci információk és a multikollinearitás. SZTE Gazdaságtudományi Kar közleményei, (3). pp. 382-392. (2004)

[img] Cikk, tanulmány, mű
gtk_2004_382-392.pdf

Download (566kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: SZTE Gazdaságtudományi Kar közleményei
Date: 2004
Volume: 3
Page Range: pp. 382-392
ISSN: 1588-8533
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Közgazdaságtudomány
Additional Information: Bibliogr.: 392. p.
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 11:12
Last Modified: 2016. Oct. 15. 11:12
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/5646

Actions (login required)

View Item View Item