A FED Taylor-szabálya és következményei a követő és felzárkózó gazdaságokra

Csillik, Péter and Tarján, Tamás: A FED Taylor-szabálya és következményei a követő és felzárkózó gazdaságokra. In: Pénzügyek és globalizáció, (4). pp. 185-199. (2005)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
gtk_2005_185-199.pdf

Download (1MB) | Preview
Item Type: Book Section
Journal or Publication Title: Pénzügyek és globalizáció
Date: 2005
Volume: 4
ISSN: 1588-8533
Page Range: pp. 185-199
Series Name: SZTE Gazdaságtudományi Kar közleményei
Language: magyar
Related URLs: http://acta.bibl.u-szeged.hu/37411/
Uncontrolled Keywords: Közgazdaságtudomány
Additional Information: Bibliogr.: 199. p.
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 11:12
Last Modified: 2020. Jul. 15. 14:29
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/5659

Actions (login required)

View Item View Item