A globalizálódó számvitel

Deák, István: A globalizálódó számvitel. SZTE Gazdaságtudományi Kar közleményei, (4). pp. 201-214. (2005)

[img] Cikk, tanulmány, mű
gtk_2005_201-214.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: SZTE Gazdaságtudományi Kar közleményei
Date: 2005
Volume: 4
Page Range: pp. 201-214
ISSN: 1588-8533
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Közgazdaságtudomány
Additional Information: Bibliogr.: 214. p. és a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 11:12
Last Modified: 2016. Oct. 15. 11:12
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/5660

Actions (login required)

View Item View Item