Magyar matematikusok eredményei a Fourier-sorok és általános ortogonális sorok konvergenciájának és szummálhatóságának elméletében 1945 óta

Móricz, Ferenc: Magyar matematikusok eredményei a Fourier-sorok és általános ortogonális sorok konvergenciájának és szummálhatóságának elméletében 1945 óta. Acta Universitatis Szegediensis : acta iuvenum, (1). pp. 94-114. (1961)

[img] Cikk, tanulmány, mű
iuvenum_001_094-114.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta Universitatis Szegediensis : acta iuvenum
Date: 1961
Volume: 1
Page Range: pp. 94-114
ISSN: 0324-6523
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Természettudomány
Additional Information: Bibliogr.: p.113-114.
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 11:15
Last Modified: 2016. Oct. 15. 11:15
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/5923

Actions (login required)

View Item View Item